Lifestyle

Free a Girl veilingitems voor Lock Me Up actie

Even geleden schreef ik al dat ik mee doe aan de actie Lock Me Up van Stichting Free a Girl waarbij ik me 12 uur lang laat opsluiten in een hokje van 1 x 2 meter om aandacht te vragen en geld in te zamelen voor deze stichting. Naast de mogelijkheid om geld te doneren (wat veel mensen al doen, nogmaals dank daarvoor!) is er ook een veiling waarvan de opbrengst (uiteraard) ook ten goede komt aan de stichting. De veiling is inmiddels van start gegaan en er kan nu geboden worden op de verschillende items. Vandaag wil ik jullie een overzicht geven van de veilingitems die tot nu toe beschikbaar zijn gesteld door de fijne mensen waarmee ik voor AllinMam.com samen mag werken.

DONEREN KAN AL VANAF € 2,50!

Center Parcs waardebon twv €400,00 – startbod €125,00

Dit is natuurlijk wel echt een heel tof veilingitem, beschikbaar gesteld door Center Parcs. Ben jij degene met het hoogste bod dan kun je gaan genieten in een park naar keuze in een premium cottage voor 4 personen. Lijkt mij een buitenkansje! Bekijk dit veiling-item hier >

Vier entree kaarten voor Thermen Bussloo – startbod €50,00

Heerlijk een dagje genieten met z’n viertjes of met z’n tweetjes (en daarna gewoon nog een keer met z’n tweetjes!) in het mooie Thermen Bussloo. Hou jij van dagjes naar de sauna? Dan zou ik zeker even een kijkje nemen bij dit gave veilingitem twv €130,00 waarvan het startbod staat ingesteld op €50,00. Koopje toch? Bekijk dit veiling-item hier >

LoFff kledingset, maat naar keuze – startbod €35,00

Erg leuk dat we een tweetal kledingsets mogen veilen voor dit goede doel! De eerste set is van LoFff, hét kledingmerk voor hippe meisjes. Zeg nou zelf; deze set is toch supercool? Deze set heeft een verkoopwaarde van €114,85. Bekijk dit veiling-item hier >

LoveStation22 kledingset, maat naar keuze – startbod €20,00

Nog zo’n te gek setje kleding voor je dochter, kleindochter, nichtje of buurmeisje; een mooi cadeau met gouden randje, namelijk de wetenschap dat het bedrag wat je ervoor betaalt hebt volledig ten goede komt aan Stichting Free a Girl. Mooier kan niet toch? Deze set van LoveStation22 heeft een verkoopwaarde van €39,95. Bekijk dit veiling-item hier >

Twee entree kaarten voor Thermen Bussloo – startbod €20,00

Naast de eerder genoemde 4 entree kaarten voor Thermen Bussloo hebben we ook een set van 2 kaarten beschikbaar gesteld gekregen van dit prachtige saunacomplex. Ga je dus liever samen dan met z’n viertjes breng dan een mooi bod uit op deze set kaarten twv €65,00. Bekijk dit veiling-item hier >

LEGO pakketten – startbod €20,00

Te gek dat LEGO ook een aantal pakketten beschikbaar heeft gesteld! We hebben deze pakketten opgedeeld in 3 veilingitems:
LEGO Elves twv €44,95 Bekijk dit veiling-item hier >
LEGO Chima twv €41,99 Bekijk dit veiling-item hier >
LEGO 2x Ninjago + 1x Chima twv €39,95 Bekijk dit veiling-item hier >

De veiling loopt af op 20 mei en de persoon met het hoogste bod ontvangt na sluiting een email met het bericht dat hij/zij de gelukkige koper is waarna de betaling in werking wordt gezet. Wij nemen contact op met de koper om verdere gegevens uit te wisselen.

We hopen dat bovenstaande veiling-items voor mooie bedragen verkocht worden zodat Stichting Free a Girl minderjarige meisjes kan blijven bevrijden uit de gedwongen prostitutie in India. Wil je ook een veiling-item beschikbaar stellen, stuur ons dan een berichtje. Wil je doneren? Top! Na donatie zorgen we ervoor dat je een vermelding krijgt op onze donatie-pagina.

In dit artikel kunnen affiliate linkjes voorkomen. Wij ontvangen een kleine commissie wanneer je doorklikt via zo'n linkje en een aankoop doet. Dit kost jou niets extra, de verkopende partij neemt deze commissie voor zijn rekening. Blij met de informatie die je op onze website gevonden hebt? Dan zijn we dankbaar wanneer je je aankoop doet via een van deze linkjes. Veel leesplezier!
Back to top button